Madrid Rio Luz Y Confort

  • WiFi
  • Airconditioning
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Madrid Rio Luz Y Confort appartementen zijn gelegen binnen 10 minuten rjden van de Basílica Pontificia de San Miguel en op 3 km van Parque del Buen Retiro. Er is draadloos internet voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

Een kitchenette is ideaal voor het bereiden van thuis gekookte maaltijden.

Het appartement bevindt zich in de wijk Usera, op 25 minuten lopen vanaf het Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía. Madrid Rio Luz Y Confort appartement heeft een eersteklas locatie een paar momenten van Almendrales metrostation. Het appartement is op slechts 1 km afstand van Atocha treinstation opgericht.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Madrid Rio Luz Y Confort
Plaza Rio B
Mobiele prijsaanbieding

Plaza Rio B

7.0
Goed 138 beoordelingen
170 m van de accommodatie
USD 58 USD 52
per nacht
Jra Alojamiento Entero Reformado En Legazpi
Mobiele prijsaanbieding

Jra Alojamiento Entero Reformado En Legazpi

484 m van de accommodatie
Renta Temporada Atocha Delicias Beata 2H Patio
Mobiele prijsaanbieding

Renta Temporada Atocha Delicias Beata 2H Patio

728 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Tours/Ticketservice

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 05:00 tot 11:00
    Licentienummer94480
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Madrid Rio Luz Y Confort appartement gelegen?
      Madrid Rio Luz Y Confort appartement is in de wijk Usera gesitueerd, op 3 km van de Basílica Pontificia de San Miguel.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Madrid Rio Luz Y Confort appartement?
      Populaire attracties in de buurt van Madrid Rio Luz Y Confort appartement zijn onder andere het Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía, dat zich op een loopafstand van 25 bevindt.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Restaurante Boliviano VIPBAR en La Taberna de Usera restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Madrid Rio Luz Y Confort appartement?
      Madrid Rio Luz Y Confort appartement is niet huisdiervriendelijk.
    • Is er een wasmachine in Madrid Rio Luz Y Confort appartement beschikbaar?
      Ja, er is een wasmachine bij Madrid Rio Luz Y Confort appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Madrid Rio Luz Y Confort

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten